Idź do

Ogólnopolska kampania informacyjno - promocyjna poświęcona Polskim Parkom Narodowym z udziałem Influencera

Polska przyroda jest niesamowicie różnorodna. Na terenie naszego kraju mamy skaliste góry, olbrzymie wydmy, torfowiska, jeziora, dzikie rzeki i rozciągające się powierzchnie lasów. Najcenniejsze skarby przyrody naszego kraju zostały objęte ochroną w ramach 23 parków narodowych, rozsianych od gór do morza. Przez ostatnie 90 lat powstawały one na najcenniejszych terenach naszego kraju, aby chronić unikatowe skarby natury i kultury.  Zapraszamy do obejrzenia serii 3 Filmów prezentujących wszystkie 23 Parki Narodowe, w ramach których zostały przeprowadzone wywiady z pracownikami parków, którzy przekazali wiedzę jak w sposób odpowiedzialny zwiedzać te najcenniejsze obszary, aby w formie jak najmniej zmienionej móc je zachować dla przyszłych pokoleń.


1.       Odkrywaj

 Wędruj po przepięknych ścieżkach, odkrywaj przyrodę, dziedzictwo kulturowe i historie Polskich Parków Narodowych.

2.       Szanuj

Bądź częścią tej jedności, szanującą i pielęgnującą te niezwykłe ekosystemy oraz dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe.

3.       Chroń

Przyroda w jedności przypomina nam, jak ważne jest nasze zaangażowanie w ochronę tych bezcennych skarbów, które stanowią sieć parków narodowych w Polsce.
 

Seria filmów została zrealizowana przez Influencera Karola Lewandowskiego, który wspólnie z Olą Lewandowską prowadzą kanał „Busem przez Świat”. Poznaj najcenniejsze zakątki naszego kraju. Pokażemy, że jedna przyroda może kryć w sobie wiele opowieści.
Odtwórz

„Niesamowite Parki Narodowe południowej Polski”

Poznaj malownicze i tajemnicze Parki Narodowe zlokalizowane w południowej części Polski. Poznaj niezwykle urokliwe i zjawiskowe miejsca mniej znane ale równie inspirujące.
Odtwórz

„Niesamowite Parki Narodowe wschodniej i centralnej Polski”

Gdzie wybrać się na najpiękniejsze trasy rowerowe i kajakowe, gdzie można spotkać dziko żyjące koniki polskie, łosie, żubry i żółwie błotne? I dlaczego martwe drewno jest bardziej żywe niż mogłoby się nam wydawać.
Odtwórz

„Niesamowite Parki Narodowe północno – zachodniej Polski”

Odwiedzimy wspólnie najwyższy klif w Polsce, rozległe bory pełne malowniczych jezior, górską rzekę, która wcale nie leży w górach, tajemnicze Szwedzkie Góry pod Poznaniem, a na koniec zabierzemy Was do najmłodszego Parku Narodowego w Polsce.

Galeria zdjęć z kampanii